Tesisimiz
KURUMSAL
Tesisimiz
Fiber Halı Yıkama
Son teknoloji makinaları ile gerçek temizlik gerçekleştirerek alanında öncü bir rol oynayan Fiber Halı Yıkama, sosyal medya üzerinden de takip edilen firmalardan biri olarak hizmet vermektedir. Halı yıkama, koltuk yıkama, perde yıkama ve yorgan battaniye yıkama konusunda sizlere en güzel ve en uygun fiyatlarla hizmet sunuyoruz. 
Fiber Halı Yıkama olarak halılarınızı özverili bir şekilde yıkamaktayız. Firmamıza gelen halılar ilk olarak toz alma makinasından geçirilir. Daha sonra 8 fırça ve 2 silindirli olan son teknoloji makineyle yıkanır. Tekerlekli halı sıkma makinasında sıkma işlemleri sağlandıktan sonra profesyonel nem alma makinesiyle nemden arındırılmaktadır. Son olarak çok hijyen bir ortanda paketleme makinemizle özenle hazırlandıktan sonra sizlere sunulur.
Yorgan battaniyeleriniz ise fabrikamıza getirildikten sonra sırasıyla yıkama, durulama, sıkma ve kurulama işlemlerine tabi tutulur. Yine çok hijyen bir ortamda paketlenerek adreslerinize gönderilir. Alanında öncü olan Fiber Halı Yıkama ile birlikte farklı temizlik hizmetleri de alabilirsiniz. Bunun yanı sıra her geçen gün yenilenen teknik bilgiler hakkında bilgilerimizi sizlerle paylaşıyor ve 7/24 hizmet veriyoruz. 

Koltuk yıkama konusunda da aynı özverili çalışmalarımızı sürdürmeye devam ediyoruz. Tüm yıkama hizmetlerinde olduğu gibi koltuk yıkamada da güvenilir bir şekilde işlem yapıyoruz. %100 bitkisel ürünler ile tüm toz ve bakterilerden arındırılan koltuklarınız ilk gün ki gibi tertemiz olarak sizlerle ulaştırılmaktadır. Kısa bir sürede gerçekleştirdiğimiz bu işlemler ile birlikte eşyalarınızda herhangi bir mikrop ve kir kalmamaktadır. Derinlemesine temizlik sağladığımız için en uygun fiyatlarla çalışmalarımıza devam ediyoruz.
Fiber Halı Yıkama sektörde deneyimli ve bilgili bir personel kadrosuna sahiptir. Uzun zamandan beri hizmet verdiğimiz için güçlü bir firma olarak daima en iyisi için çalışıyoruz. Uzman personellerimiz tecrübelerine her geçen gün yeni bilgiler ekleyerek kendini yenilemektedir. Bu sayede bizlerden alacağınız randevudan sonra ücretsiz servisimizi adresinize gönderiyor ve yıkanacak eşyalarınızı alarak yıkama fabrikamızdaki steril ortama getiriyoruz. İşlemler tamamlandıktan sonra herhangi bir deformasyona uğratmadan tüm eşyalarınızı teslim ediyoruz. 

Bölgedeki öncü firmalardan biri olarak Fiber Halı Yıkama tercih edilmelidir. Son model makinelerimiz ve hizmette sınır tanımayan çalışanlarımız ile müşteri memnuniyetiniz sağlanmaktadır. Uygun koşullarda sunduğumuz yıkama işlemleriyle birlikte koltuk ve halılarınızın yanı sıra perde ve yorganlarınızı uzun süreli kullanabilir ve tertemiz bir şekilde tarafımızdan teslim alabilirsiniz. 
Mesai kavramına özen gösteren servisiyle ve çok programlı makineleriyle çalışan firmamızda kumaşlarınızın özellik bilgilerine sahip olan çalışanlarımız ve kumaşın türlerine göre yıkama işlemi yapan makinelerimiz bulunmaktadır. Ayrıca eski kumaşlı koltuklarınıza özel teknikler uygulayarak deforme olmasına neden olmadan temizlik işlemlerini gerçekleştiriyoruz.
Zamanla kirlenen koltuk be halılarınızın sağlıklı bir şekilde kullanılması için mutlaka düzenli bir şekilde yıkanması gerekmektedir. Bunun yanında uzun süreli dayanması için düzenli bakımı şarttır. İyi görünmesini de gerektiğinden Fiber Halı Yıkama olarak sizlere istediğinizden daha fazla bir hizmet ağı sunmaktayız. Bu yüzden bölgedeki tek öncü firma olarak sağlıklı bir ortamda tüm yıkama işlemlerinizi düzenli bir şekilde tamamlamanın gayreti içerisindeyiz.

Etkili temizlik uygulamalarımız ve güler yüzlü personellerimiz ile en kaliteli hizmeti almak için mutlaka bizi arayın. %100 müşteri memnuniyeti kapsamında koltuk ve halılarınızı en güzel şekilde yıkıyor ve kimyasal madde içermeyen şampuanlar ile birlikte daha temiz bir görünüme ulaştırıyoruz. Ücretsiz servis imkânlarımızı da kullanarak dilediğiniz gün ve saatte ürünlerinizi teslim ediyoruz. Fiber Halı Yıkama olarak bizleri 7/24 arayabilir ve randevularınızı alarak ürünlerinizin teslim alınmasını bekleyebilirsiniz. 

Halınızı evlerinizden
alıyor, yıkandıktan sonra
aracımız ile evlerinize bırakıyoruz !

Cırgalan Mahallesi Engir Caddesi No: 5 Kocasinan - KAYSERİ
Copyright © 2016 FİBER HALI YIKAMA / Web Tasarım_medyatör